Tramoto lampa wisząca 1xE27 niebieska-złota ABR-LWTR-E27
towar niedostępny
Opis
Lampa loftowa pasująca do wnętrz prostych i eleganckich. Niebieski klosz od wewnątrz w kolorze złota podkreśla urodę i niecodzienną elegancję. Dodatek złotych elementów montażowych przełamuję ciemna kolorystykę lampy.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | kuchnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27(duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 40 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 20 cm |
| Kolor konstrukcji | niebieski + zloty |
| Kolor klosza / abażura | Niebieski (od spodu złoty) |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | stal |


by 