Vegas D37 plafon 1xLED/24W czarny LP-550/1C M 4BK
towar niedostępny
Opis
Plafon z wbudowanym źródłem światła LED od spodu przysłonięty akrylem. Oprawa lampy wykończona w kolorze czarnym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 24 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 2800 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Rozpiętość/średnica | 37 cm |
| Wysokość | 6 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 