Vero D48 plafon 1x LED/20W/CCT drewno/czarny
towar niedostępny
Opis
Plafon LED Abruzzo Vero umożliwia wybór spośród trzech rodzajów światła: ciepłego, neutralnego i zimnego. Lampa dostosuje się do potrzeb, oferując temperaturę barwową w zakresie od 2700 do 6500 Kelwinów. Dzięki wbudowanemu przełącznikowi, który znajduje się w środku lampy, możecie Państwo wybierać między przytulnym ciepłym białym światłem a relaksującym zimnym białym światłem.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | gabinet / biuro |
| Moc całkowita źródła światła LED | 21 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 1800 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Rozpiętość/średnica | 47 cm |
| Wysokość | 9,5 cm |
| Waga | 2,9 kg |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | drewno (kolor naturalny) + czarny |
| Kolor klosza / abażura | drewno naturalne |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 