Via LED lampa sufitowa 3-punktowa (z pilotem) biała 620710331
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa 3 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym. Wbudowany ściemniacz. Pilot w zestawie, płynna zmiana barwy w zakresie 2700-6500 K (ciepła - neutralna - zimna). Oprawa posiada funkcję "lampki nocnej", czyli minimalna jasność w ciepłej barwie. Nie współpracuje z zewnętrznym ściemniaczem.
Bezpieczeństwo
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 36W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak, za pomocą znajdującego się w zestawie pilota |
| Strumień świetlny | 4200 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy z pilota) |
| Długość x szerokość | 50 cm x 50 cm |
| Wysokość | 6,5 cm |
| Waga | 2 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Lampa z pilotem | tak |


by 