Winx 4L lampa sufitowa (spot) 4xGU10 czarny/złoty SL.1387
towar niedostępny
Opis
Dzięki różnorodnym modelom, lampa WINX może być używana zarówno jako lampa sufitowa, jak i kinkiet czy lampa stołowa. Dostępna w wersjach z jednym, dwoma lub trzema punktami świetlnymi, pozwala na elastyczne dostosowanie oświetlenia do potrzeb każdego pomieszczenia. Dostępna w różnych kolorach wykończenia, takich jak srebro, miedź czy złoto, umożliwia dopasowanie do każdego stylu wnętrza. Prosty i intuicyjny system montażu sprawia, że lampa WINX jest łatwa do zainstalowania, niezależnie od modelu. Jej kompaktowe wymiary pozwalają na zastosowanie nawet w mniejszych pomieszczeniach, gdzie przestrzeń jest ograniczona.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 82 cm x 6 cm |
| Wysokość | 20 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 10 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 6 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | złoty |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | stal |


by 