Flex żyrandol 2-punktowy O1482 PAT
towar niedostępny
Opis
Elegancka lampa wisząca 2 płomienna, o klasycznej i jednocześnie delikatnej konstrukcji, patynowana. Posiada szklane klosze w kolorze białym matowym, ozdobione złotym paskiem u dołu. Istnieje możliwość regulacji długości lampy. Możliwość podłączenia lampy tak, aby świeciła jedna żarówka lub druga lub wszystkie. Lampa mocowana jest do sufitu za pomocą kołków rozporowych fi 4 mm
Bezpieczeństwo
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 62 cm x 20 cm |
| Wysokość | 75 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | patyna |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |
| Podział na 2 obwody świecenia | tak (1 + 1) |


by 