Kurt H60 lampa ogrodowa stojąca 1-punktowa ciemnoszara 102571
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa stojąca ogrodowa 1 punktowa z kloszem z tworzywa sztucznego. Oprawa lampy wykonana z aluminium w kolorze ciemnoszarym/grafitowym. Idealnie oświetli ogrodową alejkę i ułatwi poruszanie się po zmierzchu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 20 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 12 cm |
| Wysokość | 60 cm |
| Waga | 2,26 kg |
| Kolor konstrukcji | grafitowy/ciemnoszary |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 