Leanne kinkiet 1-punktowy czarny 21221/01/30
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy wykonany z metalu w kolorze czarnym. Lampa świetnie prezentuje się w swojej prostocie, co nadaje jej ponadczasowej jakości i tworzy fantastyczną atmosferę w każdym pomieszczeniu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 10 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 14,5 cm |
| Wysokość | 12 cm |
| Waga | 0,25 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | bez osłony - widoczna żarówka |
| Materiał | metal |


by 