Cameron lampa wisząca 8-punktowa złota 5043AR
towar niedostępny
Opis
Lampa Cameron wykończona w złocie z białymi kloszami szklanymi w kolorze mlecznym. Lampa ma sztywne ramiona w trzech rzędach zakończone białymi kulkami.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 8-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 116 cm |
| Wysokość | 76,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 16 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 