Einar lampa wisząca 5-punktowa czarna R30605032
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 5 punktowa charakteryzująca się stylem loftowym. Strukturę lampy tworzy naturalny sznurek (sizal) w kolorze brązowym owiniętym dookoła belki. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 80 cm x 9 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Waga | 1,47 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + brązowy |
| Osłona źródła światła | bez osłony - widoczna żarówka |
| Materiał | metal, sizal |


by 