Elena lampa wisząca 1-punktowa czarna 5745
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze szklanym kloszem w kolorze grafitowym lustrzanym. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 6 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 30 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 30 cm |
| Waga | 0,3 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | grafitowy lustrzany |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne, szkło |


by 