Isola lampa sufitowa (spot) 3xGU10 złota 6249AR
towar niedostępny
Opis
Reflektor Isola to praktyczna i prosta forma oświetlenia sufitowego lub ściennego. Wykończony w kolorze złotym na żarówkę GU10. Z regulowanym przegubem który pozwala na skierownie światła w wielu kierunkach.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 5 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 34 cm |
| Wysokość | 19,5 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty/mosiężny |
| Kolor klosza / abażura | złoty |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | stal |


by 