Piani 3K oprawa wpuszczana zewnętrzna 1xLED/3W/3000K czarna ONFL-1253-3K
towar niedostępny
Opis
Oprawa wpuszczana zewnętrzna z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym szkłem. Elementy metalowe wykonane z aluminium w kolorze czarnym piaskowanym. Dzięki aluminiowej powłoce jest odporna na warunki atmosferyczne i wiatr oraz łatwo świeci przez cały rok. Barwa światła LED 3000K (ciepła biała).
Wielkość otworu montażowego średnica: 5,7 cm.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP65 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 3W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 94 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 7 cm |
| Wysokość | 6,5 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | aluminium, szkło |


by 