Kelmi D27 plafon 1xLED/12W/4000K biały/srebrny PLF-64839-S-CL
towar niedostępny
Opis
Plafon ze zintegrowanym źródłem światła LED. Klosz wykonany z tworzywa sztucznego wykończony w kolorze biało-srebrnym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 12 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 840 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Rozpiętość/średnica | 27 cm |
| Wysokość | 6,5 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały + srebrny |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 