Ontario L plafon 4xE27 ciemnoszary 1575AR
towar niedostępny
Opis
Elegancki plafon 4 punkowy kwadratowy z osłoną ze szkła. Obręcz wykonana jest ze stali w kolorze ciemno-szarym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4 -punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 45 cm x 45 cm |
| Wysokość | 7 cm |
| Waga | 5,4 kg |
| Kształt | kwadratowy |
| Kolor konstrukcji | ciemnoszary |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 