Carda kinkiet spot 1xLED 2,5W złoty WL-64834-1-GD
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet 1 punktowy z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykonane z aluminium w kolorze złotym. Możliwość regulowania położenia źródła światła. Kinkiet posiada wbudowany wyłącznik.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | sypialnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 2,5W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Kąt świecenia | 45 stopni |
| Strumień świetlny | 164 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość od ściany do końca lampy | 13 cm |
| Rozpiętość/średnica | 9 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 9 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 2,5 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | złoty |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | aluminium |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 