Gloriosa żyrandol 10xG9 piaskowo-szary biały 2061
towar niedostępny
Opis
Klasyczna lampa sufitowa 10 punktowa ze szklanymi kloszami w kolorze białym. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze piaskowo-szarym. Czarno-biała kolorystyka dodaje jej subtelnej elegancji, a 10 punktów świetlnych sprawia, że doskonale rozprasza światło, tworząc przytulną atmosferę w każdym pomieszczeniu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 10-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 14W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 81 cm |
| Wysokość | 50 cm |
| Waga | 3,3 kg |
| Kolor konstrukcji | piaskowo-szary |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal lakierowana, szkło |
| Podział na 2 obwody świecenia | tak (5 + 5) |


by 