Kaskada żyrandol 3xE27 biały 1479
towar niedostępny
Opis
Klasyczny żyrandol 3 punktowy z abażurami w kolorze naturalnego lnu (beżowym). Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze białym. Lampa wspaniale prezentuje się w ekskluzywnych, klasycznych i nowoczesnych pomieszczeniach, nadając im stylu i blasku. Możliwość regulacji wysokości poprzez samodzielne wypięcie ogniwek łańcucha.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 64 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Waga | 1,25 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | beżowy |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | stal, tkanina, PCV |
| Podział na 2 obwody świecenia | tak (2 + 1) |


by 