Altea lampa sufitowa 5-punktowa patyna O2235 W5 PAT
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 5 punktowa ze szklanymi kloszami z metalową obwódką. Elementy metalowe wykończone w patynie. Idealnie wkomponuje się w klasyczne wnętrz. Możliwość podłączenia lampy tak, aby świeciły dwie żarówki lub trzy lub wszystkie (pod warunkiem, że instalacja w pomieszczeniu jest rozdzielona na 2 obwody).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 60 cm |
| Wysokość | 23 cm |
| Waga | 5,1 kg |
| Kolor konstrukcji | patyna |
| Kolor klosza / abażura | biały alabaster |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 