Talar kinkiet 3xG9 beżowy K-5805
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 3 punktowy wykonany z metalu w kolorze beżowym. Kinkiet idealnie wkomponuje się do nowoczesnych i industrialnych wnętrz.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 50 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 8 cm |
| Wysokość | 141 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 20 cm, 25 cm, 30 cm |
| Kolor konstrukcji | beżowy |
| Kolor klosza / abażura | beżowy |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 