Amaroo lampa sufitowa 3xLED/24W czarna 639603-30
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa ze zintegrowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Prosta forma sprawia, że idealnie wkomponuje się w każde wnętrze.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 24 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 2400 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Długość x szerokość | 100 cm x 6 cm |
| Wysokość | 8 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, silikon |


by 