Aruba kinkiet elewacyjny ścienny rdzawy brąz 11870/01/97
towar niedostępny
Opis
Kinkiet elewacyjny 1 punktowy ze szklanym matowym kloszem. Elementy metalowe wykonane z wysokiej jakości aluminium w kolorze rdzawego brązu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 30 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 37 cm |
| Wysokość | 30 cm |
| Waga | 0,8 kg |
| Kolor konstrukcji | brązowy |
| Kolor klosza / abażura | matowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 