Aviano lampa wisząca 1xLED/52W biała 6033-0106
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED przysłoniętym akrylem. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym. Możliwość regulowania wysokości. Jasność świecenia oprawy można regulować 3-stopniowo (100%, 60%, 40%) za pomocą typowego włącznika światła. Nie współpracuje z zewnętrznymi ściemniaczami.
5 lat gwarancji.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 52 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 6100 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Szerokość | 82 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 