Santina LED H50 lampa stojąca ogrodowa słupek antracyt
towar niedostępny
Opis
Lampa słupek ogrodowy stojący z wbudowanym źródłem światła LED z możliwością regulacji położenia źródła światła (regulowany moduł LED w zakresie -120°/+120°). Oprawa w kolorze antracytowym. Wysoka jakość wykonania i ochrony. Klasa IP54 chroni przed pyłem i strumieniem wody.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 6 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 480 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Długość x szerokość | 16 cm x 5 cm |
| Wysokość | 50 cm |
| Kolor konstrukcji | antracyt (RAL 7021) |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |


by 