Burgos lampa wisząca 1xE27 mosiądz 4212AR
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze szklanym kloszem w kolorze białym matowym. Elementy metalowe wykończone w kolorze mosiężnym szczotkowanym. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | sypialnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 10 cm |
| Wysokość | 113 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 30 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 10 cm |
| Waga | 1 kg |
| Kolor konstrukcji | mosiężny szczotkowany |
| Kolor klosza / abażura | biały matowy + mosiądz |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 