Burgos lampa wisząca 3xE27 czarna 1467AR
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa ze szklanymi kloszami w kolorze białym matowym. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym ze wstawkami w kolorze mosiądzu. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 36 cm |
| Wysokość | 113 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 30 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 10 cm |
| Waga | 3,8 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały matowy + czarny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |
| Podział na 2 obwody świecenia | tak (po modyfikacji) |


by 