Carbon LED lampa wisząca 1-punktowa 182
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym akrylem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulacji wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 5W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 350 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Rozpiętość/średnica | 3,8 cm (podsufitka - 10 cm) |
| Wysokość | 70 cm - 100 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 