Cesar LED IP44 plafon 1-punktowy 656411506
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym białym akrylem. Oprawa lampy wykończona w chromie. Akrylowa osłona z efektem optycznie rozbitego szkła. Jasność oprawy można regulować 3-stopniowo (100%, 50%, 25%) za pomocą typowego włącznika światła. Nie współpracuje z zewnętrznymi ściemniaczami. Lampa CESAR dzięki swojemu stopniowi ochrony IP44 idealnie nadaje się do montażu w łazience.
Bezpieczeństwo
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 15W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 1350 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 26 cm |
| Wysokość | 3 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 