Chroms lampa wisząca 2-punktowa O2612 W2 CH
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 2 punktowa ze szklanymi, chromowanymi kloszami z przezroczystymi wstawkami. Oprawa lampy wykończona w chromie. Możliwość podłączenia lampy tak, aby świeciła jedna żarówka lub druga lub wszystkie (pod warunkiem, że instalacja w pomieszczeniu jest rozdzielona na 2 obwody). Wysokość regulowana.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 36 cm x 11 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 1,25 kg |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | chrom + przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |
| Podział na 2 obwody świecenia | tak (1 + 1) |


by 