Cilindro lampa wisząca 6xLED 54W czarna 6223-0610
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 6 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Lampa dostępna jest w eleganckim kolorze czarnego matu harmonizującego z dymionymi kloszami. Szklany klosz wewnątrz którego znajduje się światło skierowane w dół a dodatkowy świecący element w dekoracyjnym oplocie wewnątrz klosza, dodaje jej nowoczesnego i dynamicznego wyglądu. Możliwość regulacji wysokości. Lampa została także wyposażona w trzystopniowy ściemniacz typu 'klik" umożliwiający wybór natężenia tradycyjnym włącznikiem.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | gabinet / biuro |
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 54W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - 3-stopniowa regulacja poprzez włącznik ścienny |
| Strumień świetlny | 6300 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Długość x szerokość | 71 cm x 19 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Wymiary elementu przy suficie (podsufitka) | 71 cm x 19 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 30 cm, 37 cm, 47 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 7 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Kolor klosza / abażura | dymiony |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło, tworzywo sztuczne |


by 