Diaz lampa stołowa zewnętrzna 1xLED/1,6W/CCT piaskowy R55961166
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa ogrodowa bezprzewodowa z wbudowanym źródłem światła LED. Minimalistyczny design i piaskowy kolor sprawiają, że lampa stołowa jest przyciągającym wzrok elementem dekoracyjnym. Lampa jest zasilana bateryjnie. Akumulator ładowany przez złącze USB-C. W tej oprawie można 3-stopniowo regulować jasność dotykiem. Barwa światła (temperatura barwowa w kelwinach) może być bezstopniowo ustawiana.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | akumulatorowe (ładowanie przez port USB) |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 1,6W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak, za pośrednictwem funkcji dotykowej na lampie |
| Strumień świetlny | 160 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Rozpiętość/średnica | 8,5 cm |
| Wysokość | 21 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 7 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 8,5 cm |
| Waga | 0,3 kg |
| Kolor konstrukcji | piaskowy |
| Kolor klosza / abażura | piaskowy |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | 5 lat gwarancji na diody LED |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 