Erimida lampa wisząca 8-punktowa brąz antyczny/bursztynowa PND-2244-8A-AB
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 8 punktowa ze szklanymi bursztynowymi kloszami w kształcie kuli. Elementy metalowe wykończone w kolorze antycznego brązu. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 8-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 5 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak - tylko na wymienne źródła LED |
| Długość x szerokość | 84 cm 34 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | antyczny brąz |
| Kolor klosza / abażura | bursztynowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 