Fernandez lampa stołowa zewnętrzna 1xLED/1W ciemnoszara R54096177
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa ogrodowa bezprzewodowa z wbudowanym źródłem światła LED. Oprawa lampy wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w kolorze ciemnoszarym. Regulowana barwa światła. Nie współdziała z zewnętrznym ściemniaczem. Lampa jest zasilana bateryjnie. Akumulator ładowany przez złącze USB-C. Czas ładowania 5h, czas świecenia 8h. Ściemniana za pomocą funkcji dotykowej. W zestawie stacja ładująca umożliwia bezprzewodowe ładowanie oprawy oświetleniowej.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | akumulator |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 1W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak, za pomocą regulacji na lampie |
| Strumień świetlny | 130 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Długość x szerokość | 12,5 cm x 12,5 cm |
| Wysokość | 38 cm |
| Waga | 1 kg |
| Kolor konstrukcji | ciemnoszara |
| Kolor klosza / abażura | ciemnoszary |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 