Foto New lampa podłogowa 1-punktowa LED dąb 3354AR
towar niedostępny
Opis
Lampa podłogowa w stylu industrialnym z drewnianymi nogami. Klosz lampy wykonany z metalu w kolorze chrom. Lampa jest ledowa czyli ma niewymienne źródło światła.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 22,5 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 2450 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 60 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Kolor konstrukcji | chrom + drewno kolor naturalny |
| Kolor klosza / abażura | chrom |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | drewno, metal, szkło |


by 