Freemont lampa sufitowa 2-punktowa 1045AR
towar niedostępny
Opis
Lampa Freemont ze szczotkowanego złota. Klosze białe, mleczne wykonane ze szkła. Oprawa idealna do niskich pomieszczeń. Konstrukcja ze szczotkowanego złota podkreśla urodę i szyk. Drobne elementy przy kloszu w kolorze czarnym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 7 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 50 cm x 12 cm |
| Wysokość | 16,5 cm |
| Kolor konstrukcji | złoto szczotkowane + czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 