Freemont lampa wisząca 4xE27 złota 1767AR
towar niedostępny
Opis
Lampa Freemont ze szczotkowanego złota. Klosze białe, mleczne wykonane ze szkła. Konstrukcja ze szczotkowanego złota podkreśla urodę i szyk. Drobne elementy przy kloszu w kolorze czarnym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 54 cm x 42 cm |
| Wysokość | 73 cm |
| Waga | 2,8 kg |
| Kolor konstrukcji | złoto szczotkowane + czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |
| Podział na 2 obwody świecenia | tak (po modyfikacji) |


by 