Guayana lampa sufitowa (spot) 3xGU10 nikiel 651000307
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa spot 3 punktowa z możliwością regulacji położenia źródła światła. Elementy metalowe wykończone w kolorze matowego niklu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 27,3 cm x 8,7 cm |
| Wysokość | 12 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 7,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 8,7 cm |
| Waga | 1,2 kg |
| Kolor konstrukcji | nikiel matowy |
| Kolor klosza / abażura | nikiel matowy |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 