Helios lampa wisząca 1xLED/48W czarna/aluminium 343310305
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym i w kolorze szczotkowanego aluminium. Funkcja dotykowa 4 poziomy. Regulowana wysokość i długość. Regulowana barwa światła. Rozsuwalna. Płynna zmiana barwy światła. Nie współpracuje z zewnętrznym ściemniaczem. Oświetlenie w górę i w dół.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 48W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak, za pośrednictwem funkcji dotykowej na lampie |
| Strumień świetlny | 5800 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Szerokość | max. 130 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 2,5 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | aluminium szczotkowane |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | 5 lat gwarancji na diody LED |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 