Hydra LED lampa sufitowa 3-punktowa nikiel 676210307
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa 3 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym białym akrylem. Elementy metalowe wykończone w kolorze matowego niklu. Jasność oprawy można regulować 3-stopniowo (100%, 50%, 25%) za pomocą typowego włącznika światła. Oprawa nie współpracuje z zewnętrznymi ściemniaczami.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 28W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | 3-stopniowa regulacja jasności przy pomocy włącznika światła |
| Strumień świetlny | 2600 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 65 cm x 65 cm |
| Wysokość | 5 cm |
| Waga | 1,23 kg |
| Kolor konstrukcji | nikiel satyna |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |
| Uwagi | lampa nadaje się to montażu na suficie lub na ścianie |


by 