Hydra LED lampa sufitowa 4-punktowa nikiel 676210407
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa 4 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym białym akrylem. Elementy metalowe wykończone w kolorze matowego niklu. Jasność oprawy można regulować 3-stopniowo (100%, 50%, 25%) za pomocą typowego włącznika światła. Oprawa nie współpracuje z zewnętrznymi ściemniaczami.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 38W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 4000 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 65,5 cm x 66,5 cm |
| Wysokość | 6,5 cm |
| Waga | 1,62 kg |
| Kolor konstrukcji | nikiel satyna |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |
| Uwagi | lampa nadaje się to montażu na suficie lub na ścianie |


by 