Isidora lampa wisząca 1-punktowa czarna/brąz antyczny PND-14290-1-BK-BRO
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z metalowym kloszem. Całość lampy wykończona w kolorze czarnym ze wstawkami w kolorze brązu antycznego. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 25 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 10 cm |
| Wysokość | 111 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny + brąz antyczny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 