Jesse IP44 kinkiet 1-punktowy czarny 04202/01/30
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy ze szklanym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Ta lampa ścienna została specjalnie stworzona aby zapewnić nam bezpieczeństwo w wilgotnych pomieszczeniach, takich jak łazienka (IP44). Możliwość podłączenia lampy ściennej do kompatybilnego ściemniacza. Ponadczasowy design do każdego wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 33W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 8 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 8,1 cm |
| Wysokość | 18,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 5,5 cm |
| Waga | 0,5 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 