Karin lampa wisząca 2xE27 biała 900AR
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 2 punktowa z abażurami w kolorze białym. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym ze wstawkami w kolorze mosiądzu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 80 cm x 30 cm |
| Wysokość | 88 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 20 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 30 cm |
| Waga | 1,6 kg |
| Kolor konstrukcji | biały + mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | stal, materiał |
| Podział na 2 obwody świecenia | tak (po modyfikacji) |


by 