Lenora lampa sufitowa (spot) 4xE14 złota/zielona 1800AR
towar niedostępny
Opis
Reflektory na żarówkę E14 do montażu ściennego lub sufitowego. Kolekcja lamp Lenora to polskiej produkcji plafony i kinkiety typu regulowany reflektor w stylu modern. Minimalistyczne, proste lampy cieszące oczy swoimi kolorami. - możliwość zastosowania jako reflektor sufitowy lub ścienny - tj. plafon lub kinkiet.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 7 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 119 cm x 15 cm |
| Wysokość | 19,5 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | złoty + zielony |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | stal |


by 