Misterio kinkiet LED/6W/2700K czarny MOD379WL-L6B2.7K
towar niedostępny
Opis
Kinkiet ze zintegrowanym źródłem światła LED. Klosz szklany o nieregularnym kształcie tworzący fantastyczny efekt świetlny. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Kinkiet doświetli nasze pomieszczenie jak i będzie doskonałym elementem dekoracyjnym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 6 W |
| Strumień świetlny | 650 lm |
| Barwa światła LED | 2700K (ciepła biała) |
| Szerokość | 18 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 21 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 17 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | multikolor |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 