Misterio lampa wisząca LED/15W/2700K czarna MOD379PL-L17B2.7K
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca zintegrowanym źródłem światła LED. Klosze szklane o nieregularnym kształcie tworzący fantastyczny efekt świetlny. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Lampa oświetli nasze pomieszczenie jak i będzie doskonałym elementem dekoracyjnym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój młodzieżowy |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 15 W |
| Strumień świetlny | 2000 lm |
| Barwa światła LED | 2700K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 38 cm |
| Wysokość | 33 cm - 323 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 17 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | multikolor |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 