Mohito plafon 2-punktowy czarny 704AR
towar niedostępny
Opis
Plafon stalowy malowany w dwóch kolorach, od wewnątrz srebrny. Żarówki przysłonięte szklaną osłoną.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 35 cm |
| Wysokość | 13 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | czarny + srebrny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 