Provance lampka stołowa 1xE14 patyna PV-SL-AB
towar niedostępny
Opis
Kolekcja Provence wzorowana jest na lampach, które oświetlały francuskie kawiarnie i lokale gastronomiczne w połowie XX wieku. Oprawy z tej serii równie dobrze co do kuchni czy jadalni nadają się także do salonu lub gabinetu. Idealnie sprawdzą się zarówno we wnętrzach w stylu retro, jak i w stylu nowoczesnym. Dostępne są trzy warianty wykończenia — stary mosiądz, stary brąz oraz polerowany nikiel. Kolor produktu może się nieznacznie różnić od prezentowanego na zdjęciu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 7 W LED |
| Żarówki w komplecie | tak |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 21 cm |
| Wysokość | 59 cm |
| Kolor konstrukcji | stary mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | stary mosiądz |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | stal |


by 