Roy lampa sufitowa 1-punktowa biała 32428
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 1 punktowa wykonana z metalu w kolorze białym. Prosta forma sprawia, że idealnie wkomponuje się w każde wnętrze. Lampa posiada ruchome ramię.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 72 cm x 17 cm |
| Wysokość | 44 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 10 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 17 cm |
| Waga | 2,47 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 