Sagunto Plus lampa wisząca 2xE27 czarna/biała 7214AR
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 2 punktowa ze szklanymi, białymi kloszami z czarnym wykończeniem. Konstrukcja lampy to stal w kolorze czarnym. Wysokość lampy można regulować.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 34 cm x 30 cm |
| Wysokość | 105 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 2 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały matowy + czarny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal , szkło |


by 